Jesteśmy Dominika i Jesús i uwielbiamy uczyć

A skoro tak bardzo to lubimy, stworzyliśmy szkołę językową, aby dzielić się dalej naszą pasją do hiszpańskiego

Nasza pasja do rozwoju, nauczania i języka hiszpańskiego doprowadziła nas do stworzenia własnej szkoły hiszpańskiego. Chcemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą, pasją i wprowadzić Cię w piękny i kolorowy świat języka hiszpańskiego.

Ale... kim jesteśmy?

dominika o nas

Hola, nazywam się Dominika i jestem filologiem hiszpańskim. Swoją przygodę z kastylijskim zaczęłam pare lat temu, a po mojej pierwszej wizycie w Madrycie całkowicie zakochałam się w Hiszpanii. Miłość do języka hiszpańskiego oraz do nauczania przerodziła się w moją własną szkołę językową.

jesus o nas

Jestem Jesús, urodziłem się i mieszkam w Andaluzji, w najładniejszym regionie Hiszpanii. Zawsze uważałem, że język hiszpański jest wyjątkowy i ma w sobie mnóstwo uroku.

Uwielbiam dzielić się moją pasją do hiszpańskiego z innymi ludźmi, dlatego jestem częścią tej wyjątkowej akademii.

jesus o nas

To jest nasza akademia, ale przede wszystkim stworzyliśmy ją dla Ciebie, abyś mógł nauczyć się jednego z najpiękniejszych i najbardziej rozpowszechnionych języków na świecie.

EspañaArgentinaMexicoColombiaPerúChileGuatemalaCubaBoliviaRepública DominicanaHondurasEl SalvadorParaguayNicaraguaCosta RicaPanamáPuerto RicoUruguayGuinea Ecuatorial

Jeśli masz ochotę wziąć udział w tym niesamowitym procesie nauki hiszpańskiego, to właśnie tutaj możesz go rozpocząć razem z nami!

Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne

Chcę wiedzieć więcej
Zajęcia z konwersacji

Zajęcia z konwersacji

Chcę wiedzieć więcej
Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe

Chcę wiedzieć więcej
;